01.01.2014

Życzenia na Nowy Rok 2014

 Z okazji Nowego Roku życzę Wam, aby wszystko to, co złe zostało za Wami, byście nigdy nie oglądali się za siebie i z nadzieją patrzyli w przyszłośćJak dziwnie piszę się tę liczbę 2014 :).
Jestem o rok starsza, o rok mądrzejsza ( ?) , mam o rok więcej doświadczeń. W zasadzie nie planowałam podsumowania, nie był to okres tak owocny jak planowałam, nie udało się zrealizować wielu planów. Ale jednak, był to rok lepszy od poprzedniego, przynajmniej w ostatnim czasie. Końcówka roku pozwala mi patrzeć w przyszłość z większym optymizmem niż dwa lata temu.
Co przyszłość przyniesie, tego nie wiem.
Chociaż zaniedbałam swojego bloga, nie piszę, nie pokazuję swoich prac, nie oznacza że nic nie robię. Tylko jakoś mi czasu brakuje na publikowanie, prace od razu wędrują do ludzi, większość jest robiona na zamówienie. Ale zaglądam do Was, czerpię inspiracje i chęć do pracy. I oczywiście z zazdrością patrzę jakie dzieła tworzycie. Pozdrawiam serdecznie.
 Dziękuję że jesteście :) I dziękuję za wszystkie życzenia, jakie otrzymałam. To znaczy, że chociaż mnie tutaj nie widać, jestem w Waszej pamięci.


7 komentarzy:

 1. Życzę dużo zdrowia, szczęścia i wielu nowych pomysłów w tym Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za życzenia :-) I nawzajem - szczęśliwego Nowego Roku :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego naj... naj...naj... na Nowy Rok :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdrowia, szczęścia i optymizmu, aby trwała wena twórcza i nasza znajomość

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.